Join us on Facebook

Links

H.O.G. BENELUX Chapters

BELGIQUE
Antwerp Diamond Port Chapter: www.hogadpc.be
Brussels Chapter: www.brusselschapter.be
Belgian Metropole Chapter: www.belgianmetropolechapter.be
Hannut Chapter: www.hannut-chapter.be
Kempen Chapter: www.hogkempenchapter.be
Flanders Fields Chapter: www.hog-flanders-fields.be
Liège Chapter: www.hog-chapter-liege.be
Maasland Chapter: www.maaslandchapter.be
Orval Country Chapter: www.orvalcountrychapter.be
Ghent Chapter: www.ghentchapter.be
Mons Chapter Hainaut: www.monschapter.be
Zenne-Dyle Chapter: www.zennedylechapter.be
Westpoort 66 Chapter: www.westpoort66chapter.be

NEDERLAND
Amsterdam Chapter: www.amsterdamchapter.nl
Breda Chapter: www.hogbreda.nl
Coast Riders Chapter: www.coastriderschapter.nl
Delta Chapter: www.delta-chapter-holland.nl
Corridor Chapter: www.corridorchapter.nl
Groningen Chapter: www.groningenchapter.nl
Lakes Chapter: www.lakeschapter.nl
Limburg Chapter: www.limburgchapter.nl
North-East Holland Chapter: www.hog-northeastholland.nl
Rock City Chapter: www.rockcitychapter.nl
Rotterdam Chapter: www.worldportchapter.nl
The Bridge Chapter: www.bridge-chapter.nl

LUXEMBOURG
Luxembourg Chapter: www.luxembourg-chapter.lu

NAVIGATIE
Garmin: http://www.garmin.com/nl-NL
TomTom: http://www.tomtom.com/nl_nl/services/
Mocht je vragen of problemen met je navigatieapparatuur hebben, kijk dan ook eerst eens op, deze pagina: http://www.javawa.nl/index.html
Ben je op zoek naar gratis kaarten voor de Garmin, dan is deze site een aanrader: http://goedkoopopreis.blogspot.nl/2012/03/gratis-garmin-kaarten-downloaden.html